Balıkesir Web Tasarım

Müşterilerimizin iş hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Balıkesir Web Tasarım

İkarus Creative, modern markalar yaratma konusunda uzmanlaşmış bir Web Tasarım, Web Geliştirme ve Çevrimiçi Pazarlama Ajansıdır. İkarus Ajans, hepsi taze markalaşma ve yenilikçi çevrimiçi pazarlama çözümlerine olan ihtiyacı paylaşan müşterileri hedefliyor.

Bu mesleği seçmenin arkasındaki nedenler tek bir şeye indirgenemez. Daha da önemlisi, yeni fikirler yaratmaktan, insanların bizimle yenilikçi çözümler üretebilecekleri bir ekosistem yaratmaya kadar tutkuyu hissedebilmektir. Şimdi Balıkesir web tasarım deyince de aklınıza bizler geleceğiz.

İkarus Dijital Reklam Ajansı olarak Web tasarımı ve yazılımı ihtiyaçlarınızı belirleme konusunda deneyimlerimizi sizlerle paylaşarak çözümler sunmaktayız. Türkiye’nin dört bir köşesindeki Web sitesi referanslarımız ile hemen her sektörün ihtiyaçları konusunda uzmanlaşarak sizin gibi düşünen bir ajans haline geldik. Artık Balıkesir web tasarım ya da Balıkesir web yazılım  denilince de aklınıza bizler geleceğiz. Çünkü Burada hayal kurmak serbesttir… Her düşünceye saygı vardır. Burada herkes inanmıştır. Burası bir iş yeri değil, yaşamdır.

Diğer Hizmetlerimiz :

SEO Optimizasyonu ;

İkarus Dijital Reklam Ajansı olarak Sektörde faaliyet gösteren kişilere; “İnternet terimleri içinde en önemlisi ve en çok kullanılan terim nedir?” diye sorulursa cevap büyük ölçüde SEO olacaktır. Nedir SEO’yu bu kadar önemli yapan kısaca özetleyelim.

Arama Motoru Optimizasyonu Sağlıyoruz

Amacı web sitelerinin, arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek hedeflenen aramalarda yükseltilmesidir.  Arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamı SEO olarak adlandırılır.

Yani;

Sitenizin SEO yapılandırması uygun şekilde büyük bir özenle oluşturulmazsa, internette varlık  göstermiş sayılmazsınız desek abartı olmaz. SEO konusu öylesine derin incelikleri olan bir konu ki, alt açıklamaları burada maddelendirmek istesek onlarca sayfalık bir dokümana dönüştürmek gerekebilir. Neyseki böylesine kompleks teknik bir yöntemler silsilesiyle uğraşmanıza gerek yok. Yılların deneyimiyle, gelişen teknolojik enformasyonun bir parçası olarak araştırmalararımızdan oluşan bilgilerimizi, müşterilerimizin işinizi en iyi şekilde tanıtabilmesi için kullanıyoruz.

Artık Balıkesir SEO Optimizasyonu denilince de aklınıza bizler geleceğiz.

Kurumsal E-Posta Çözümleri;

İkarus Dijital Reklam Ajansı olarak Web sitenizin sağladığı avantajlardan biri olan, kurumsal e-posta desteği, elektronik ortamdaki yazışmalarınıza (mail) son derece kurumsal ve profesyonel bir çizgi getirir.

Facebook – Instagram ve Google Reklamları;

İkarus Dijital Reklam Ajansı olarak düşüncemiz Reklam bir kurumun olmazsa olmazıdır. Yaptığınız işin niteliği ve niceliği ne olursa olsun, bazen öne çıkarmak istediğiniz bir kampanya ya da projenizi, bazen sadece firma imajınızı korumak adına müşteri potansiyelinizin zihnini tazelemeniz gerekir.

Haritalara Kayıt;

İkarus Dijital Reklam Ajansı olarak İşletmenizi Haritalar’a kaydetmek aramalarda firmanızın adres, telefon, e-posta, web sitesi gibi tüm detayların bir çırpıda görünmesine olanak tanır. Ayrıca firmanız ismiyle ya da adresiyle Haritalar üzerinden arandığında uydu görüntüsü dahil olmak üzere net şekilde görülebilir.

Sosyal Medya Yönetimi;

İkarus Dijital Reklam Ajansı olarak Profesyonel ekip çalışması ile yaratıcı ve yenilikçi medya çözümleri sunmaktayız.Artık Balıkesir Sosyal Medya Yönetimi denilince de aklınıza bizler geleceğiz.

İkarus Dijital Reklam Ajansı - Web Tasarım ve Web Yazılım