Hizmetlerimiz

Müşterilerimizin iş hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz.

İkarus Dijital Reklam Ajansı - Web Tasarım ve Web Yazılım

Web Tasarım / Yazılım

Web tasarımı ihtiyaçlarınızı belirleme konusunda deneyimlerimizi sizlerle paylaşarak çözümler sunmaktayız. Türkiye'nin dört bir köşesindeki Web sitesi referanslarımız ile hemen her sektörün ihtiyaçları konusunda uzmanlaşarak sizin gibi düşünen bir ajans haline geldik.

İkarus Dijital Reklam Ajansı - Kurumsal E-Posta Çözümleri

Kurumsal E-Posta Çözümleri

Web sitenizin sağladığı avantajlardan biri olan, kurumsal e-posta desteği, elektronik ortamdaki yazışmalarınıza (mail) son derece kurumsal ve profesyonel bir çizgi getirir.

İkarus Dijital Reklam Ajansı - Reklamlar

Facebook - Instagram ve Google Reklamları

Reklam bir kurumun olmazsa olmazıdır. Yaptığınız işin niteliği ve niceliği ne olursa olsun, bazen öne çıkarmak istediğiniz bir kampanya ya da projenizi, bazen sadece firma imajınızı korumak adına müşteri potansiyelinizin zihnini tazelemeniz gerekir.

İkarus Dijital Reklam Ajansı - Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Profesyonel ekip çalışması ile yarıtıcı ve yenilikçi medya çözümleri

İkarus Dijital Reklam Ajansı - Haritalara Kayıt

Haritalara Kayıt

İşletmenizi Haritalar'a kaydetmek aramalarda firmanızın adres, telefon, e-posta, web sitesi gibi tüm detayların bir çırpıda görünmesine olanak tanır. Ayrıca firmanız ismiyle ya da adresiyle Haritalar üzerinden arandığında uydu görüntüsü dahil olmak üzere net şekilde görülebilir.

İkarus Dijital Reklam Ajansı - Seo Optimizasyonu

SEO Optimizasyonu

Sektörde faaliyet gösteren kişilere; "İnternet terimleri içinde en önemlisi ve en çok kullanılan terim nedir?" diye sorulursa cevap büyük ölçüde SEO olacaktır. Nedir SEO'yu bu kadar önemli yapan kısaca özetleyelim.