Balıkesir Web Tasarım | İkarus Creative

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Müşterilerimizin iş hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz.

İkarus Dijital Reklam Ajansı - Web Tasarım ve Web Yazılım

Web Tasarım / Yazılım

Web tasarımı ihtiyaçlarınızı belirleme konusunda deneyimlerimizi sizlerle paylaşarak çözümler sunmaktayız. Türkiye'nin dört bir köşesindeki Web sitesi referanslarımız ile hemen her sektörün ihtiyaçları konusunda uzmanlaşarak sizin gibi düşünen bir ajans haline geldik.

Kurumsal E-Posta Çözümleri

Web sitenizin sağladığı avantajlardan biri olan, kurumsal e-posta desteği, elektronik ortamdaki yazışmalarınıza (mail) son derece kurumsal ve profesyonel bir çizgi getirir.

Facebook - Instagram ve Google Reklamları

Reklam bir kurumun olmazsa olmazıdır. Yaptığınız işin niteliği ve niceliği ne olursa olsun, bazen öne çıkarmak istediğiniz bir kampanya ya da projenizi, bazen sadece firma imajınızı korumak adına müşteri potansiyelinizin zihnini tazelemeniz gerekir.

Sosyal Medya Yönetimi

Profesyonel ekip çalışması ile yarıtıcı ve yenilikçi medya çözümleri

Haritalara Kayıt

İşletmenizi Haritalar'a kaydetmek aramalarda firmanızın adres, telefon, e-posta, web sitesi gibi tüm detayların bir çırpıda görünmesine olanak tanır. Ayrıca firmanız ismiyle ya da adresiyle Haritalar üzerinden arandığında uydu görüntüsü dahil olmak üzere net şekilde görülebilir.

SEO Optimizasyonu

Sektörde faaliyet gösteren kişilere; "İnternet terimleri içinde en önemlisi ve en çok kullanılan terim nedir?" diye sorulursa cevap büyük ölçüde SEO olacaktır. Nedir SEO'yu bu kadar önemli yapan kısaca özetleyelim.

Exit mobile version